Środa, 02 Grudnia 2020

Informacje

Urząd Miejski w Józefowie
ul.Kościuszki 37
23-460 Józefów
tel 84 687-81-33
fax 84 687-81-33 wew.48
www.ejozefow.pl
jozefow@ejozefow.pl
Newsletter

Józefów: Komunikat w/s koronawirusa

2020-03-11 19:16:51

Po spotkaniu burmistrzów i wójtów z wojewodą lubelskim burmistrz Józefowa Roman Dziura wydał komunikat w sprawie ograniczeń, związanych z zagrożeniem koronawirusem. Informuje w nim m.in. o zawieszeniu działalności niektórych jednostek samorządowych i zaleceniach dla mieszkańców, szczególnie tych, którzy niedawno wrócili z zagranicy.

Osoby, które wróciły do Polski, szczególnie z Włoch, mają obowiązek skontaktowania się nie z lekarzem rodzinnym lecz Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Biłgoraju pod numerem: 84 686 15 22, gdzie uzyskają informacje na temat postępowania w miejscu swojego zamieszkania. Poza tym burmistrz Józefowa apeluje do mieszkańców o zachowanie wszelkich środków ostrożności, w tym m.in.: unikania targów i giełd oraz odłożenia w terminie załatwiania spraw urzędowych.

W ramach ochrony przed koronawirusem do odwołania zostały zawieszone zajęcia grupowe w Miejskim Ośrodku Kultury i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Józefowie oraz lekcje i zajęcia dodatkowe w szkołach i przedszkolu.

Wszystkie jednostki samorządowe zostały zobowiązane do przestrzegania procedur, związanych z dezynfekcją i zachowaniem higieny osobistej. Dotyczy to m.in.: urzędu miejskiego, ośrodka kultury, biblioteki, ośrodka pomocy społecznej, Warsztatów Terapii Zawodowej, Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Józefowie.


(fot. arch. UM w Józefowie)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.