Czwartek, 24 Października 2019

Informacje

Urząd Miejski w Józefowie
ul.Kościuszki 37
23-460 Józefów
tel 84 687-81-33
fax 84 687-81-33 wew.48
www.ejozefow.pl
jozefow@ejozefow.pl
Newsletter

Józefów: Biblioteka na miarę czasów

2019-05-04 10:26:03

Od tabliczki glinianej do ebooka; Po jedenaste: nie chomikuj czyli o ściąganiu z sieci - legalna kultura; Audiobook, ebook czy książka papierowa?

To tylko wybrane propozycje spotkań, organizowanych w ramach Tygodnia Bibliotek przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Józefowie. Tegoroczne obchody rozpoczną się w środę 8 maja i potrwają tydzień.

W rym roku w całym kraju będą się one odbywać pod hasłem "#biblioteka". Do Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, które jest głównym organizatorem ogólnopolskiej kampanii, zgłosił je oddział lubelski. - Współczesna biblioteka jest mocno zakorzeniona w historii, a jednocześnie śmiało spogląda w przyszłość. Marka biblioteka jest utrwalona w świadomości społecznej, ale nieustannie poszukuje nowych użytkowników i przyciąga ich innowacyjnymi usługami. Promowanie biblioteki opatrzone znakiem "#" ułatwia potencjalnym użytkownikom dotarcie do jej usług i zasobów, a także świadczy o tym, że biblioteka jest nowoczesna i korzysta z nowych technologii. Hasztag porządkuje i wyróżnia, a przede wszystkim podkreśla szczególne znaczenie biblioteki w systemach informacyjnych - piszą w uzasadnieniu wyboru autorzy hasła tegorocznych obchodów.

MBP w Józefowie zaprasza na warsztaty, prezentacje, zabawy literacko-plastyczne, konkursy i spotkania wszystkich, a, by ustalić temat i termin, prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: 84 687 92 82.


(fot. MBP w Józefowie)

smokedsystem
© 2009-2019 ias24.eu.