Wtorek, 06 Maja 2025

Hrubieszów: Bezpłatne lodowisko otwarte

2017-01-10 18:06:05

Siarczyste mrozy z ostatnich dni mają swoje dobre strony. Dzięki niskim temperaturom Hrubieszowskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji udało się przygotować lodowisko, które zostało oficjalne otwarte we wtorek 10 stycznia.

- Nikt nie potrafi przewidzieć jak długo uda nam się utrzymać je w dobrym stanie, ale mamy nadzieję, że będzie to dłuższy okres niż przed rokiem, gdy obiekt był czynny zaledwie przez tydzień. Liczymy na to, że mróz potrzyma przynajmniej przez ferie - mówi dyrektor HOSiR Marek Watras.

Lodowisko jest bezpłatne i będzie czynne przez cały tydzień między 8.00 a 21.00. Za darmo można tez wypożyczyć łyżwy, ale ich liczba jest ograniczona. - Najlepiej przyjść z własnym sprzętem, także tym do gry w hokeja. Jeśli znajdą się chętni być może zorganizujemy nawet turniej hokejowy - dodaje Marek Watras.

HOSiR czeka teraz na śnieg, by wzorem ubiegłego roku, móc zaproponować swoim gościom wyprawy na nartach biegowych. Organizatorzy mają do dyspozycji sprzęt dla około 10 osób i zapewniają bezpłatny instruktaż.


(fot. HOSiR)

Informacje

Urząd Miasta Hrubieszów
ul. mjr H. Dobrzańskiego "Hubala" 1
22-500 Hrubieszów
tel 84 696-23-80, 696-23-82, 696-23-46
fax 84 696-23-80 wew.30
www.miasto.hrubieszow.pl
miasto@hrubieszow.pl
© 2025 ias24.eu