Środa, 30 Kwietnia 2025

Zwoleń: Słodkie „Mikołajki” w kinie

2011-12-08 06:12:55

Mimo, że dzień św. Mikołaja już za nami, najmłodsi mieszkańcy miasta i gminy Zwoleń wciąż mogą liczyć na prezenty. W najbliższą sobotę 10 grudnia zwoleński dom kultury zaprasza na dziewiąte „Słodkie Mikołajki”.

Każde dziecko, które przyjdzie tego dnia o 15.00 do kina „Świt” w Zwoleniu otrzyma kupon, upoważniający do otrzymania zestawu słodkich upominków. Zanim Święty Mikołaj rozda paczki organizatorzy zapraszają do udziału w przeróżnych zabawach i konkursach, w których będzie można wygrać m.in.: maskotki, książki i słodycze.

Mikołajkową zabawę urozmaicą występy zespołów, działających przy domu kultury. Dla niektórych artystów będzie to absolutny debiut. Po raz pierwszy przed publicznością wystąpią m.in.: przedszkolaki z grupy tanecznej „Rockstep” i trzej gimnazjaliści ze Zwolenia, którzy specjalizują się w baetboksie, czyli ustnym naśladowaniu instrumentów. Ponadto dzieci będą mogły obejrzeć popisy formacji tanecznej „Janet”, dziecięcej grupy folklorystycznej i zespołu z Ochotniczego Hufca Pracy.

Organizatorem imprezy jest Dom Kultury w Zwoleniu, wspierany przez około 70 sponsorów, wśród których są przedstawiciele firm, instytucji i organizacji oraz osoby prywatne.

(fot.arch.DK w Zwoleniu)

Informacje

Urząd Miejski w Zwoleniu
Plac Kochanowskiego 1
tel 48 676 22 10
fax 48 676 24 18
www.zwolen.pl
zwolen@zwolen.pl
© 2025 ias24.eu