Poniedzialek, 23 Kwietnia 2018
Informacje

Urząd Miejski w Zwierzyńcu
ul.Rynek 1
22-470 Zwierzyniec
tel 84 687-20-11, 84 687-20-37
fax 84 687-20-21
www.zwierzyniec.info.pl
um@zwierzyniec.info.pl
Newsletter

Zwierzyniec: O obrazach, które... leczą

2017-03-17 14:38:45

Obrazami można leczyć, bo użytymi w nich barwami można widzów pobudzać, wyciszać albo wprowadzać w stan harmonii. Potrafi to robić malarka Grażyna Sybirska-Wilk, która w przyszłym tygodniu będzie gościem Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu.

W poniedziałek 17 marca o 15.00 odbędzie się wernisaż wystawy, którą będzie można oglądać przez kilka najbliższych tygodni.

Grażyna Sybirska-Wilk jest terapeutką i malarką z Warszawy, która w swoich obrazach emanuje pozytywną energią, używając przeróżnych kolorów. Jej prace z elementami błękitu, fioletu czy bieli - uspokajają, poprawiają pamięć i koncentrację. Z kolei obrazy z przewagą zieleni pomagają pokonać zmęczenie i wyciszyć się, a plamy czerwieni pobudzają i mobilizują do działania. Autorka używa też różnych odcieni żółci, która zachęca do nauki i pracy intelektualnej, wnosi światło i poprawia nastrój.

Obrazy Grażyny Sybirskiej-Wilk znajdują się nie tylko w prywatnych domach czy galeriach, ale również wypełniają wnętrza domów opieki, domów dziecka oraz ośrodków rehabilitacyjnych i relaksacyjnych. Swoje pierwsze obrazy tworzyła dla konkretnych osób, które miały kłopoty zdrowotne. Dopiero później pojawiły się jej własne wizje, które okazały się oczyszczające dla ludzi i domów z negatywnych energii.

Wszyscy, którzy chcą się przekonać czy obrazy Grażyny Sybirskiej-Wilk rzeczywiście mają prozdrowotny charakter albo po prostu porozmawiać z autorką na przykład o zdolnościach paranormalnych, mogą to zrobić podczas poniedziałkowego wernisażu w Zwierzyńcu. Wystawę jej obrazów będzie można oglądać do 14 kwietnia.


(fot. CKiBP w Zwierzyńcu)

© 2009-2018 ias24.eu.