Sobota, 19 Stycznia 2019

Informacje

Urząd Miejski w Zwierzyńcu
ul.Rynek 1
22-470 Zwierzyniec
tel 84 687-20-11, 84 687-20-37
fax 84 687-20-21
www.zwierzyniec.info.pl
um@zwierzyniec.info.pl
Newsletter

Zwierzyniec: Mistrzowie zapraszają na warsztaty wokalne

2018-03-18 12:38:31

Gwiazdy muzyki jazzowej i soulowej z Polski i Stanów Zjednoczonych poprowadzą tegoroczne Zwierzynieckie Warsztaty Wokalne. Trzecia edycja spotkań, organizowanych przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Zwierzyńcu, odbędzie się pod koniec wakacji, ale zapisy chętnych już się rozpoczęły.

Z wiedzy i doświadczenia Grażyny Łobaszewskiej, Marka Bałaty i Kenny'ego James'a mogą skorzystać wszyscy, którzy chcą podwyższyć poziom swoich umiejętności artystycznych oraz ukierunkować swój dalszy rozwój pod okiem najwyższej klasy ekspertów od śpiewania. Uczestnicy warsztatów będą się uczyć m.in. emisji i higieny głosu, dykcji i oddechu oraz szukać najlepszej dla siebie formy wypowiedzi poprzez śpiew. Prowadzący zajęcia będą też zwracać uwagę na umiejętność tworzenia repertuaru i prezentacji na scenie, pokonywanie tremy i współpracę z muzykami oraz ruch sceniczny i obycie estradowe.

Wokalistka i kompozytorka Grażyna Łobaszewska jest znana m.in. z utworów "Czas nas uczy pogody", "Piosenka o ludziach z duszą", "Brzydcy" czy "Gdybyś". Oprócz występów solowych na swoim koncie ma koncerty i nagrania z zespołami Janusza Komana, "Alex Band" Aleksandra Maliszewskiego, "Grupą Doktora Q" Tadeusza Klimondy i orkiestrą Zbigniewa Górnego. Nagrywała również z wieloma znakomitymi muzykami jazzowymi, na przykład z Januszem Skowronem i Krzysztofem Ścierańskim, a także współpracowała z zespołem Jarosława Śmietany. Uczestniczyła w festiwalach jazzowych w Kaliszu, Krakowie, Lublinie i Wrocławiu, a także w Danii, Szwecji, Hiszpanii, Niemczech i Kuwejcie. Koncertowała też w USA i Francji.

© 2009-2019 ias24.eu.