Piątek, 22 Czerwca 2018
Informacje

Urząd Gminy w Wojciechowie
Wojciechów 5
24-204 Wojciechów
tel 81 517-72-41
fax 81 517-76-65
www.wojciechow.pl
info@wojciechow.pl
Newsletter

Wojciechów: Wakacyjne ostatki

2017-08-25 15:41:52

50 dzieci i młodzieży z gminy Wojciechów skorzystało z propozycji wakacyjnego wyjazdu do Lublina, który w czwartek 24 sierpnia zorganizował miejscowy ośrodek kultury. Uczestnicy wycieczki byli na kręglach i w kinie, a także na spacerze po lubelskim deptaku.

Wizyta w kręgielni dla niektórych była debiutem, ale bardzo szybko pozbyli się termy i celnymi rzutami starali się dorównać koleżankom i kolegom, którzy brali udział we wcześniejszych eskapadach.

Z repertuaru kinowego organizatorzy wybrali dwie propozycje. Dzieci obejrzały "Gang Wiewióra 2", natomiast ich starsi koledzy byli na filmie "Bodyguard zawodowiec". Pierwszy jest kontynuacją przygód futrzanej ferajny, która znowu musi walczyć o swoje. Okazuje się, że park miejski, w którym mieszkają zwierzaki ma być zamieniony w park rozrywki, dlatego muszą - jak w pierwszej części - wziąć sprawy w swoje łapy i pokazać ludziom, że nie dadzą sobie w orzechy dmuchać. Z kolei "Bodyguard zawodowiec" to film akcji z elementami humoru i doborową obsadą. Występują w nim m.in. Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman i Salma Hayek.

Akcja filmu jest oparta na perypetiach światowej klasy ochroniarza, który ma zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy, zeznającego w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości.

Oprócz wizyty w kinie i zabaw na kręgielni dzieci i młodzież z gminy Wojciechów przechadzały się po lubelskim deptaku, gdzie obejrzały m.in. fontannę na Placu Litewskim, która jest jedną z najnowszych atrakcji stolicy województwa.


(fot. GOK w Wojciechowie)

© 2009-2018 ias24.eu.