Sobota, 04 Kwietnia 2020

Informacje

Urząd Gminy w Wojciechowie
Wojciechów 5
24-204 Wojciechów
tel 81 517-72-41
fax 81 517-76-65
www.wojciechow.pl
info@wojciechow.pl
Newsletter

Wojciechów: Ostatnie głosy na sportowców roku

2019-12-16 16:32:42

Kończy się głosowanie w pierwszym etapie sportowego plebiscytu Kuriera Lubelskiego. O tytuł "Sportowiec Junior Roku" walczy m.in. uczennica Szkoły Podstawowej im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Weronika Mirosław. Jeśli otrzyma odpowiednie wsparcie sympatyków, zawodniczka uprawiająca "stunt rowerowy", zakwalifikuje się do kolejnej rundy konkursu.

By poprzeć jej kandydaturę wystarczy wejść na stronę: kurierlubelski.pl i dalej postępować zgodnie z instrukcją. "Sportowiec Junior Roku" to jedna z czterech plebiscytowych kategorii. Czytelnicy gazety wybierają również: "Sportowca Roku", "Trenera Roku" i "Drużynę Roku".

Weronika Mirosław uprawia dyscyplinę, która wymaga dużej odwagi, zwinności i odpowiedniego przygotowania fizycznego. "Stunt rowerowy" jest bowiem odmianą kolarstwa, która polega na jeździe na jednym kole przy jednoczesnym wykonywaniu akrobacji.

Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu kończy się we wtorek 17 grudnia. Do kolejnego zostaną zakwalifikowani tylko najlepsi kandydaci z poszczególnych powiatów, a ogłoszenie wyników i uroczyste podsumowanie konkursu jest planowane na styczeń.


(fot. UG Wojciechów)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.