Wtorek, 20 Sierpnia 2019

Informacje

Urząd Gminy Trzydnik Duży
23-230 Trzydnik Duży
tel 15 873-18-79
fax 15 873-18-21
www.trzydnik.lubelskie.pl
ugtrzydnik@ops.pl
Newsletter

Trzydnik Duży: Zaproszenie na teatralne "Mikołajki"

2018-12-04 10:39:21

Czy św. Mikołaj istnieje naprawdę i czy rzeczywiście przynosi prezenty? Dzieci z gminy Trzydnik Duży będą się mogły o tym przekonać podczas spektaklu, na który w najbliższy piątek zaprasza miejscowy ośrodek kultury.

O magii świąt Bożego Narodzenia i świętym z długą brodą opowiedzą aktorzy Teatru "Maska" z Krakowa, którzy chcą sprawić, by nadchodzące święta każdy zapamiętał.

Widowisko, które rozpocznie się 7 grudnia o 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, jest przeznaczone szczególnie dla widzów w wieku od 7 do 14 lat.

To opowieść o pachnącej lasem choince, prezentach, kolędowaniu i zabawach na śniegu. Jego bohaterką jest mała Kasia, bardzo ciekawa świata i, jak inne dzieci, z niecierpliwością czekająca na św. Mikołaja. Dziewczynka nie jest jednak pewna czy w mijającym roku była dostatecznie grzeczna, by zasłużyć na upominek i czy pisanie listów z prośbą o prezenty może być skuteczne. Święta to jednak czas, gdy nie ma rzeczy niemożliwych o czym bohaterkę przedstawienia będą przekonywać posłańcy św. Mikołaja.

O tym jaki jest finał tej historii będzie się można przekonać podczas piątkowego spektaklu, który dla młodych widzów jest bezpłatny. Sponsorami widowiska są radni powiatowi - Bożena Wilkołek i Henryk Flis.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

smokedsystem
© 2009-2019 ias24.eu.