Piątek, 23 Marca 2018
Informacje

Urząd Gminy Trzydnik Duży
23-230 Trzydnik Duży
tel 15 873-18-79
fax 15 873-18-21
www.trzydnik.lubelskie.pl
ugtrzydnik@ops.pl
Newsletter

Trzydnik Duży: Strażackie podium w Gościeradowie

2017-09-25 10:10:22

Podium dla druhów z OSP Węglinek i piąte miejsce OSP Trzydnik Duży to dorobek drużyn z gminy Trzydnik Duży na tegorocznych Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych.

Rywalizację z udziałem 15 zespołów, która odbyła się w niedzielę 24 września w Gościeradowie, wygrała OSP Majdan Obleszcze z gminy Szastarka, drugie miejsce zajęła OSP Podlesie z gminy Krasnik, a trzecie - OSP Węglinek.

Przed rokiem lepsi od strażaków z OSP Majdan Obleszcze byli druhowie z Trzydnika Dużego, ale tym razem nie udało im się powtórzyć tego sukcesu, m.in. ze względu na kontuzję jednego z zawodników.

Z kolei OSP Węglinek prezentuje w zawodach powiatowych równą formę, ponieważ przed rokiem również stanęła na trzecim stopniu podium. W jej składzie w tym roku znaleźli się: Piotr Dolecki, Marcin Pęcak, Damian Sieczkoś, Jacek Pietras, Robert Łączuk, Michał Stefaniak, Rafał Pęcak i Daniel Stender.

Trzy najlepsze ekipy otrzymały puchary i nagrody finansowe, które ufundował starosta kraśnicki Andrzej Maj, a wręczał, m.in. wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Kraśniku i jednocześnie wójt gminy Trzydnik Duży Franciszek Kwiecień.

Kolejne emocje strażackie już za tydzień, gdy w Stróży odbędą się powiatowe zawody drużyn młodzieżowych. Gminę Trzydnik Duży będzie reprezentować pięć ekip - dziewczęta z Agatówki i Rzeczycy Księżej oraz chłopcy z Trzydnika Dużego, Olbięcina i Rzeczycy Księżej.


(fot. UG Gościeradów)

© 2009-2018 ias24.eu.