Sobota, 19 Stycznia 2019

Informacje

Urząd Gminy Trzydnik Duży
23-230 Trzydnik Duży
tel 15 873-18-79
fax 15 873-18-21
www.trzydnik.lubelskie.pl
ugtrzydnik@ops.pl
Newsletter

Trzydnik Duży: Sportowy weekend

2018-02-23 06:48:00

Emocje związane z występami Polaków na zimowych igrzyskach się kończą, ale kibice z Trzydnika Dużego i okolic na brak wrażeń nie powinni narzekać. W najbliższy weekend w hali miejscowego gimnazjum odbędą się dwie imprezy sportowe. W sobotę 24 lutego zagrają piłkarze, a dzień nowy sezon rozpoczną uczestnicy Powiatowej Ligi Amatorskiej Siatkówki.

W obydwu imprezach wystąpią zespoły, złożone z dorosłych zawodników, choć podczas meczów piłkarzy na boisku może występować także jeden zawodnikiem, który nie ukończył 18 lat, ale ma zgodę rodziców lub opiekunów. System rozgrywek zależy od liczby drużyn, a ta będzie znana tuż przed rozpoczęciem zawodów. Pierwsze mecze w ramach Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Halowej Seniorów z gminy Trzydnik Duży są planowane na sobotę 24 lutego o 13.00.

Dzień później do rywalizacji przystąpią uczestnicy pierwszego turniejów tegorocznej PLAS. Udział w rywalizacji zapowiedziało pięć ekip - "Trójka" Kraśnik, "Yellowstone" Kraśnik, "Perła" Rudnik/Wilkołaz, GUKS Modliborzyce oraz dwa zespoły Klubu Sportowego GOK Trzydnik Duży. Cały cykl będzie się składać z trzech turniejów, które będą rozgrywane co dwa tygodnie w hali trzydnickiego gimnazjum. W każdym wszystkie zespoły zagrają po dwa mecze, a w finale, w zależności od pozycji w tabeli, będą grać o poszczególne miejsca. Zwycięzcę tegorocznej ligi poznamy przed świętami.


(fot. arch. organizatorów)

© 2009-2019 ias24.eu.