Piątek, 15 Listopada 2019

Informacje

Urząd Gminy Trzydnik Duży
23-230 Trzydnik Duży
tel 15 873-18-79
fax 15 873-18-21
www.trzydnik.lubelskie.pl
ugtrzydnik@ops.pl
Newsletter

Trzydnik Duży: "Prawie" jak w kinie, czyli mistrzowie "halówki"

2015-03-02 12:18:50

Drużyna pod nazwą "Sto Twarzy Grzybiarzy" wygrała Gminny Turniej Piłki Halowej w Trzydniku Dużym. W zawodach, które odbyły się w miniony weekend, rywalizowało siedem zespołów.

Najpierw uczestnicy zmagań rozgrywali mecze w dwóch grupach, z których po dwie najlepsze drużyny grały o najwyższe lokaty, a zespoły zajmujące trzecie pozycje rywalizowały o miejsce piąte.

Turniej przyniósł wiele niespodzianek. - Na przykład zdarzyło się, że w meczu trwającym dwa razy 7 minut, zespół, który prowadził do przerwy 4:0 ostatecznie przegrał 4:5. Ponadto "Krzywy Dyszel", który przed rokiem dotarł do półfinałów, tym razem zajął... ostatnie miejsce. W kilku przypadkach o zwycięstwie decydowała dogrywka - relacjonuje organizator zawodów Robert Nowosad.

Tak było m.in., w finale, w którym zespół "Sto Twarzy Grzybiarzy" zremisował z "Blok Ekipą" 1:1, ale w dogrywce strzelił zwycięskiego gola. W meczu o trzecie miejsce "Burza" Trzydnik wygrała 6:0 z Wólką Olbięcką, a spotkanie o piątą lokatę pomiędzy drużynami "Bobowlani" Rzeczyca a CSKA Moskwa, zakończyło się wygraną piłkarzy z Rzeczycy 5:1.

Trzy najlepsze ekipy otrzymały puchary, piłki i dyplomy, a wszystkie drużyny odebrały futbolówki.

Kolejne sportowe emocje w Trzydniku Dużym już w połowie marca podczas Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego.


(fot. UG Trzydnik Duży)

smokedsystem
© 2009-2019 ias24.eu.