Niedziela, 12 Lipca 2020

Informacje

Urząd Gminy Trzydnik Duży
23-230 Trzydnik Duży
tel 15 873-18-79
fax 15 873-18-21
www.trzydnik.lubelskie.pl
ugtrzydnik@ops.pl
Newsletter

Trzydnik Duży: Prawie jak idole

2020-06-29 07:03:20

Mieszkańcy Łychowa Gościeradowskiego i Łychowa Szlacheckiego zdominowali konkurs fotograficzny "Być jak...", organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Prace zostały już ocenione, a w tym tygodniu zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie... w internecie.

Każdy z uczestników miał w kreatywny sposób upodobnić się do swojego idola poprzez ubiór, fryzurę czy gesty i zrobić zdjęcie. Fotografie ocenili instruktorzy GOK - Magdalena Ciosek i Sławomir Nowak, którzy w końcowym protokole podkreślili, że pierwszorzędnym kryterium oceny był przekaz, a nie poprawność techniczna zdjęć.

Członkowie jury postanowili, że pierwszą nagrodę otrzyma 10-letni Krzysztof Górny z Łychowa Szlacheckiego, który zaprezentował się jak Robert Lewandowski.

Na drugą zasłużył jego rówieśnik Sebastian Zawół z Łychowa Gościeradowskiego za postać Jasia Fasoli, a trzecia trafi do 13-letniej Aleksandry Zawół także z Łychowa Gościeradowskiego, której idolką jest Ava Max.

Prace uczestników konkursu będzie można oglądać na zdalnej wystawie, która ma być gotowa w przyszłym tygodniu i dostępna na profilu placówki na Facebook'u.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.