Środa, 28 Października 2020

Informacje

Urząd Gminy Trzydnik Duży
23-230 Trzydnik Duży
tel 15 873-18-79
fax 15 873-18-21
www.trzydnik.lubelskie.pl
ugtrzydnik@ops.pl
Newsletter

Trzydnik Duży: Miejsca znane i nieznane

2020-08-14 17:22:32

Organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym wakacyjny konkurs fotograficzny pod hasłem "Miejsca znane i nieznane", został oficjalnie zakończony. Wyniki zostały ogłoszone w pierwszych dniach sierpnia, a w tym tygodniu laureaci odebrali nagrody.

W ramach konkursu GOK na swoim profilu na Facebbok'u opublikował zdjęcia 20 obiektów. Zadaniem uczestników było podanie ich nazwy i miejscowości, w których się znajdują.

Za poprawne odpowiedzi na wszystkie pytania nagrody otrzymali - Patryk Latawiec i Dominika Latawiec z Trzydnika Małego, a nagroda pocieszenia trafiła do Kingi Ziółkowskiej z Rzeczycy Księżej.

Na zdjęciach, które rozszyfrowywali uczestnicy zabawy on-line, były m.in.: kapliczki w Łychowie Gościeradowskim, Olbięcinie, Owczarni i Rzeczycy Ziemiańskiej, staw z wysepką w Rzeczycy Księżej, tzw. "Arka" w Zespole Dworsko-Parkowym w Olbięcinie, dzwonnica kościoła w Rzeczycy Ziemiańskiej, dąb "Marcel" w Agatówce, młyn w Węglinie i stanowisko grążela żółtego na stawie w Woli Trzydnickiej.

Pokłosiem konkursu ma być wycieczka edukacyjna po ciekawych zakątkach gminy Trzydnik Duży. Jej organizatorem również ma być ośrodek kultury, ale ostateczne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.