Niedziela, 22 Kwietnia 2018
Informacje

Urząd Gminy Trzydnik Duży
23-230 Trzydnik Duży
tel 15 873-18-79
fax 15 873-18-21
www.trzydnik.lubelskie.pl
ugtrzydnik@ops.pl
Newsletter

Trzydnik Duży: GOK dla aktywnych

2017-11-30 08:58:00

Po kangoo jumps Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym ma kolejną propozycję na jesienne i zimowe popołudnia dla pań i panów. W piątki placówka zaprasza na bezpłatne zajęcia aerobiku, które prowadzi nauczycielka wychowania fizycznego Joanna Nowosad.

Dla chętnych nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ani jakichkolwiek innych poza ewentualnymi przeciwwskazaniami lekarskimi. Uczestnicy powinni się zaopatrzyć jedynie w odpowiedni strój i obuwie. Salę i sprzęt przygotowują organizatorzy.

Aerobik, który można ćwiczyć także w domu, jest jedną z najpopularniejszych form fitness i od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Świetnie poprawia kondycję, uaktywnia mięśnie całego ciała, a także jest przyjemną formą spędzania wolnego czasu. Ważny jest przy tym odpowiedni dobór ćwiczeń, które powinny stymulować pracę wszystkich mięśni, uaktywniać działanie układu ruchu i wzmacniać serce. Aerobik pomaga również kontrolować wagę i redukuje tkankę tłuszczową, a także zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę, nadciśnienie i choroby krążenia. Jego zwolennicy przekonują, że jest skutecznym sposobem na codzienne zmartwienia i stresy.

Mieszkańcy gminy Trzydnik Duży, którzy chcą spróbować tej aktywności i skorzystać z propozycji ośrodka kultury nie muszą się wcześniej zapisywać. Wystarczy przychodzić na spotkania, które rozpoczynają się o 18.00.


(fot. pixabay.com)

© 2009-2018 ias24.eu.