Piątek, 23 Października 2020

Informacje

Urząd Gminy Trzydnik Duży
23-230 Trzydnik Duży
tel 15 873-18-79
fax 15 873-18-21
www.trzydnik.lubelskie.pl
ugtrzydnik@ops.pl
Newsletter

Trzydnik Duży: Edukacyjna wyprawa rowerowa

2020-09-09 09:37:58

W "małych ojczyznach" jest wiele ciekawych, ale mało znanych miejsc. Gmina Trzydnik Duży chce zachęcić do ich poznawania. Okazją będzie rajd rowerowy pod hasłem "Miejsca znane i nieznane". Wyprawa jest planowana na sobotę 19 września, a jej uczestnicy mogą wygrać rower i inne atrakcyjne nagrody.

Rajd to m.in. pokłosie wakacyjnego konkursu fotograficznego pod tym samym hasłem, który w sierpniu zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Autorzy pomysłu na Facebbok'u opublikowali wtedy zdjęcia 20 obiektów, a zadaniem uczestników było podanie ich nazwy i miejscowości, w których się znajdują. Kilka osób wywiązało się z tej roli znakomicie, ale nie brakowało również takich, które miały kłopoty z rozpoznaniem, wydawałoby się, znanych miejsc. Dlatego teraz wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin, GOK oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, organizują rajd, którego uczestnicy mogą lepiej poznać najbliższą okolicę oraz aktywnie i ciekawie spędzić wolny czas, licząc przy tym na atrakcyjne nagrody.

W losowaniu roweru oraz gadżetów i akcesoriów rowerowych wezmą udział ci uczestnicy, którzy zrobią sobie selfie przy co najmniej ośmiu obiektach w minimum pięciu miejscowościach. Na trasie przejazdu są: Łychów Gościeradowski, Owczarnia, Rzeczyca Księża, Rzeczyca Ziemiańska, Wola Trzydnicka, Węglin, Olbięcin i Agatówka.

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.