Piątek, 20 Września 2024

Trzydnik Duży: 31. Gminne Święto Sportu

We wtorek 4 czerwca starsi uczniowie z klas IV - VIII rywalizowali w konkurencjach lekkoatletycznych, a ich młodsi koledzy mieli do pokonania sztafetę sprawnościową i rozegrali turniej piłki nożnej.

Sztafetę 4 x 200 metrów starszych zawodniczek wygrała reprezentacja szkoły z Olbięcina, drugie miejsce zajął Trzydnik Duży, a trzecie - Rzeczyca Ziemiańska. W sztafecie chłopców na dwóch pierwszych pozycjach również uplasowali się biegacze z Olbięcina i Trzydnika Dużego, a kolejne lokaty zajęły reprezentacje - Rzeczycy księżej i Rzeczycy Ziemiańskiej.

Bieg na 60 metrów w najmłodszej grupie wiekowej wygrali Julia Twardygrosz z Trzydnika Dużego (2 miejsce Kinga Latawiec - Trzydnik Duży, 3 miejsce Iga Zaręba - Rzeczyca Księża) oraz Szymon Partyka z Trzydnika Dużego (2 miejsce Jakub Cieśla - Trzydnik Duży, 3 miejsce Karol Iskra - Trzydnik Duży). Spośród biegaczy z klas V - VI najszybciej na mecie zameldowali się Dominika Partyka z Trzydnika Dużego (2 miejsce Zuzanna Tokarz - Rzeczyca Ziemiańska, 3 miejsce Patrycja Zbęk - Trzydnik Duży) oraz Bartłomiej Bury z Olbięcina (2 miejsce Błażej Janiszewski - Trzydnik Duży, 3 miejsce Sebastian Szymański - Łychów), w najstarszej kategorii najlepiej spisali się Zuzanna Oszust z Rzeczycy Ziemiańskiej (2 miejsce Alicja Garbacz - Trzydnik Duży, 3 miejsce Oliwia Pasieczna - Trzydnik Duży) oraz Jakub Łoszak z Trzydnika Dużego (2 miejsce Michał Mozgawa - Olbięcin, 3 miejsce Michał Kot - Trzydnik Duży).