Środa, 03 Czerwca 2020

Informacje

Urząd Gminy Obsza
Obsza 36
23-413 Obsza

tel 84 689 10 02
fax 84 627 34 09
www.obsza.pl
sekretariat@obsza.pl
Newsletter

Obsza: Wszystkie wnioski w jednym miejscu

2020-04-02 10:02:35

Mimo wprowadzenia ograniczeń w obsłudze klientów Urząd Gminy Obsza udostępnia wszystkie wnioski w formie papierowej. Dokumenty zostały wyłożone w korytarzu przy głównym wejściu, gdzie znajduje się również specjalna urna na wypełnione formularze.

- Korytarz jest zamknięty i obsługa w urzędzie nadal jest zawieszona, ale to nie oznacza, że nasi pracownicy nie pomagają w wypełnianiu wniosków. Jeśli ktoś potrzebuje takiej pomocy albo chce się upewnić czy dokonał właściwych wpisów może to zrobić kontaktując się telefonicznie z osobą, która w danym momencie pełni dyżur - zapewnia wójt gminy Obsza Andrzej Placek.

Dostępne w korytarzu dokumenty to m.in.: formularze składane przez plantatorów tytoniu do Krajowego Ośrodka Wspierania Rolnictwa, wnioski o płatności obszarowe do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz zgłoszenia rejestracyjne dotyczące zakupu oleju napędowego.

Wójt Andrzej Placek prosi mieszkańców, by przy każdym z przygotowanych stolików znajdowała się tylko jedna osoba, natomiast oczekujący nie tworzyli większych skupisk. Jednocześnie przypomina, że ograniczenia dotyczące bezpośredniej obsługi klientów w urzędzie i jednostkach samorządowych obowiązują do odwołania.


(fot. arch. UG Obsza)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.