Czwartek, 24 Października 2019

Informacje

Urząd Gminy Obsza
Obsza 36
23-413 Obsza

tel 84 689 10 02
fax 84 627 34 09
www.obsza.pl
sekretariat@obsza.pl
Newsletter

Obsza: Międzyregionalne ferie z GOK i biblioteką

2019-02-09 16:39:56

Uczniowie z gminy Obsza, którzy zapisali się na ferie, organizowane przez miejscową bibliotekę i ośrodek kultury, będą je spędzać także poza miejscem zamieszkania. Na balu karnawałowym będą się bawić w Starym Dzikowie na Podkarpaciu, a oprócz tego pojadą na lodowisko do Cieszanowa.

- Przed rokiem to my gościliśmy uczestników balu ze Starego Dzikowa, a teraz jedziemy tam z rewizytą. Cała grupa wybiera się w obowiązkowych strojach związanych z zimą lub postaciami z bajek i baśni. Natomiast większość zainteresowanych wyjazdem na lodowisko twierdzi, że radzi sobie na łyżwach znakomicie, a resztę w harcach po tafli będą wspierać... pingwinki - mówią organizatorzy feryjnych zajęć w Obszy.

Część planowanych atrakcji w dużej mierze zależy od pogody, ale ich pomysłodawcy mają przygotowane także inne warianty. Jeśli nie będzie padać uczestnicy zajęć wezmą udział w grze terenowej w poszukiwaniu "Królowej śniegu", nawiązującej do baśni pod tym samym tytułem. W przypadku złej aury dzieci i młodzież będą wykonywać zimowe prace plastyczne i prezentować zdolności wokalne. Na popularne karaoke jeszcze przed feriami zgłosiła się nadzwyczajnie duża liczba chętnych.

W planach na ferie z GOK i Biblioteką Publiczną w Obszy jest również wycieczka do lasu, połączona z ogniskiem.


(fot. arch. GOK w Obszy)

smokedsystem
© 2009-2019 ias24.eu.