Czwartek, 25 Czerwca 2026

Obsza: Jedenasty raz rowerem po granicy województw

- Liczba uczestników daje podwójny powód do zadowolenia. Po pierwsze jest to jedna z najwyższych frekwencji w historii naszych wypraw, a po drugie zatrzymał się trend spadkowy dotyczący zainteresowania udziałem w corocznym rajdzie. Mamy odbicie i wierzymy, że nie będzie to jednorazowy przypadek tylko stała tendencja - podsumowuje dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Obszy Bożena Bednarczuk, która uczestniczyła w niedzielnej eskapadzie.


(fot. GOK w Obszy)

Poniedzialek, 22-06-2026 13:19:00
© 2026 ias24.eu