Poniedzialek, 08 Marca 2021

Informacje

Urząd Gminy Nowodwór
Nowodwór 71A
08-503 Nowodwór
tel 81 866 10 18
fax 81 866 10 19
nowodwor.eurzad.eu
sekretariat@nowodwor.eurzad.eu
Newsletter

Nowodwór: Uwaga na oferty w/s OZE

2021-01-05 06:49:37

Gmina Nowodwór ostrzega mieszkańców przed przyjmowaniem propozycji firm, które oferują pomoc w zakupie i montażu instalacji, wykorzystujących odnawialne źródła energii. Miejscowy samorząd nie organizuje w tej sprawie żadnych spotkań, a z uczestnikami projektu, na który pozyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej, będzie się kontaktować w odpowiednim czasie, indywidualnie.

- Otrzymujemy sygnały, że różne firmy zapraszają na spotkania nie podając nawet swojej nazwy i sugerują tym samym, że działają z upoważnienia gminy. Poza tym, by zdobyć klientów w ulotkach i w materiałach reklamowych podają nieprawdziwe informacje, na przykład dotyczące kosztów i gwarancji. Podczas rozmowy sugerują nawet, że montaż instalacji w ramach projektu realizowanego przez gminę jest mniej korzystny, a to jest po prostu nieprawda - mówi Informacyjnej Agencji Samorządowej wójt gminy Nowodwór Ryszard Piotrowski.

Realizacja projektu, na który samorząd ma przyznaną dotację, jeszcze się nie rozpoczęła. - Przygotowujemy niezbędną dokumentację i przetarg na wykonanie robót, który chcemy ogłosić w tym miesiącu - dodaje Ryszard Piotrowski.

smokedsystem
© 2009-2021 ias24.eu.