Środa, 25 Kwietnia 2018
Informacje

Urząd Gminy Nowodwór
Nowodwór 71A
08-503 Nowodwór
tel 81 866 10 18
fax 81 866 10 19
nowodwor.eurzad.eu
sekretariat@nowodwor.eurzad.eu
Newsletter

Nowodwór: Piłkarze na podium ale bez awansu

2017-10-27 15:00:25

Pięć drużyn z powiatu ryckiego rywalizowało w piątek 27 października w Nowodworze o awans do wojewódzkiego etapu Turnieju Piłkarskiego "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U-8 chłopców. Zagrają w nim "Iskierki" z Dęblina, które wygrały wszystkie mecze.

Wspólna reprezentacja szkół podstawowych z Grabowa Szlacheckiego i Nowodworu zajęła w zawodach trzecie miejsce, ale awans wywalczyli tylko zwycięzcy piątkowych zmagań. - Być może druga lokata była w naszym zasięgu, ale piłkarze z Dęblina byli bezkonkurencyjni. Naszym chłopcom nie brakowało ambicji, woli walki i zaangażowania, ale to nie wystarczyło, by zagrać w kolejnej fazie turnieju - ocenia opiekun gminnej reprezentacji Marcin Grzyb, który ze względu na chorobę nie mógł skorzystać z dwóch pomocników.

Za zwycięzcami z Dęblina uplasowała się ekipa ze szkoły w Stężycy, czwarte miejsce zajął Sobieszyn z gminy Ułęż, a piąte zespół z Kłoczewa.Gospodarzy reprezentowali: Kacper Bakierski i Filip Surmacz ze szkoły w Grabowie Szlacheckim oraz Michał Madej, Kajetan Wąsik i Adam Walaszek z Nowodworu.

Etap powiatowy turnieju o Puchar Tymbarku przeszły dziewczęce reprezentacje Grabowa Szlacheckiego w kategoriach U-8 i U-10, które awansowały do kolejnej fazy bez rozgrywania meczów, ponieważ inne szkoły z powiatu ryckiego nie wystawiły swoich drużyn.


(fot. SP Nowodwór)

© 2009-2018 ias24.eu.