Sobota, 06 Czerwca 2020

Informacje

Urząd Gminy Nowodwór
Nowodwór 71A
08-503 Nowodwór
tel 81 866 10 18
fax 81 866 10 19
nowodwor.eurzad.eu
sekretariat@nowodwor.eurzad.eu
Newsletter

Nowodwór: Elektrośmieci zebrane

2019-05-01 17:27:04

Szkoła Podstawowa w Nowodworze ma szanse na kolejne nagrody za... elektrośmieci. Zbiórka starych urządzeń elektrycznych i elektronicznych jeszcze oficjalnie nie została podliczona, ale już za sam udział w ogólnopolskiej akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci" placówka może liczyć na nagrody.

- Pierwszą zbiórkę w ramach tej kampanii zorganizowaliśmy przed dwoma laty, a za to co udało się zebrać pozyskaliśmy piłki do siatkówki oraz zestawy do rugby i palanta. Efekty tegorocznej akcji podsumujemy na początku maja i dopiero wtedy będziemy się zastanawiać jak wykorzystać nowe bony. Potrzeby są duże więc będzie o czym mysleć, ale ostatecznych decyzji jeszcze nie ma - mówi Informacyjnej Agencji Samorządowej koordynator zbiórki elektrośmieci w SP Nowodwór Andrzej Staniszewski.

Podczas tegorocznej akcji mieszkańcy Nowodworu i okolicznych miejscowości, także ci na co dzień niezwiązani ze szkołą, najczęściej dostarczali pralki, lodówki, monitory, telewizory i radioodbiorniki. Po zważeniu wszystko zostanie przeliczone na bony i wymienione na nagrody rzeczowe u partnerów organizatora akcji, którym jest firma Green Office Ecologic.


(fot. A. Staniszewski/SP Nowodwór)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.