Niedziela, 20 Września 2020

Informacje

Urząd Gminy Nowodwór
Nowodwór 71A
08-503 Nowodwór
tel 81 866 10 18
fax 81 866 10 19
nowodwor.eurzad.eu
sekretariat@nowodwor.eurzad.eu
Newsletter

Nowodwór: Bezpłatna promocja w bazie firm LGD

2020-09-12 07:19:29

Przedsiębiorcy z gminy Nowodwór oraz innych gmin, należących do Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej", mogą liczyć na pomoc w promocji swoich towarów i usług. LGD zachęca do korzystania z platformy internetowej, która powstała dzięki środkom unijnym.

Oprócz przedsiębiorców mogą w niej zaistnieć także osoby bądź organizacje pozarządowe, wytwarzające produkty lokalne w powiecie ryckim.

To odpowiedź na postulaty właścicieli firm oraz innych osób, prowadzących działalność gospodarczą, którzy często nie korzystają z różnych form promocji ze względu na brak odpowiednich kadr i wysokie koszty.

Utworzona przez LGD platforma ma być sposobem na rozwiązanie tych problemów, a skorzystanie z tej propozycji nie jest skomplikowane. Wystarczy przekazać materiały tekstowe i graficzne, związane z konkretną firmą i jej działalnością, do biura LGD osobiście lub mailowo na adres: lgdryki@gmail.com.

Szczegółowe informacje na ten temat są dostępne stronach: www.rykibazafirm.pl, www.lokalnagrupadzialania.pl i www.nowodwor.eurzad.eu.


(fot. arch. LGD "Lepsza przyszłość Ziemi Ryckiej")

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.