Środa, 23 Maja 2018
Informacje

Urząd Gminy Krzywda
ul. Żelechowska 24B
21-470 Krzywda
tel 25 755-10-06
fax 25 755-10-61
www.gminakrzywda.pl
sekretariat@gminakrzywda.pl
Newsletter

Krzywda: Z. Kołba w bibliotece

2017-10-15 12:40:48

Autor książki "Krioterapia - to warto wiedzieć" Zbigniew Kołba będzie w przyszłym tygodniu gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywdzie. Spotkanie odbędzie się we wtorek 17 października w miejscowym Centrum Kultury i Integracji Społecznej.

Zbigniew Kołba wyjaśni m.in. co to jest krioterapia i jakie ma zalety, czy bezsenność można wyleczyć naturalnymi metodami albo jak skutecznie hartować organizm. Autor podzieli się wiedzą i doświadczeniem, zdobytym, m.in. podczas prowadzenia gabinetu krioterapii. Wyjaśni na przykład kiedy niska temperatura leczy, a kiedy może zaszkodzić, jak wyleczyć zimne stopy czy dłonie, skąd bierze się bezsenność, a także dlaczego minerały albo witaminy nie są przyswajane przez organizm, mimo że mogą być zjadane często i w dużych ilościach.

Książka, o której opowie Zbigniew Kołba, jest podzielona na dwa bloki tematyczne. Pierwszy dotyczy krioterapii jako formy leczenia niską temperaturą, natomiast druga zawiera ważne informacje związane z funkcjonowaniem organizmu, w tym wiadomości o "skupionym oddychaniu.

Spotkanie dorosłych czytelników rozpocznie się o 10.30, natomiast o 8.45 Zbigniew Kołba spotka się z dziećmi i młodzieżą, by porozmawiać o książce "Znajdź mnie i kiedy odwiedź". Autor będzie mówić nie tylko o pomysłach na pisanie, ale również zdrowym odżywianiu i o tym jak ważny szczególnie dla organizmów młodych ludzi jest długi i spokojny sen.


(fot. arch. GBP w Krzywdzie)

© 2009-2018 ias24.eu.