Poniedzialek, 23 Kwietnia 2018
Informacje

Urząd Gminy Krzywda
ul. Żelechowska 24B
21-470 Krzywda
tel 25 755-10-06
fax 25 755-10-61
www.gminakrzywda.pl
sekretariat@gminakrzywda.pl
Newsletter

Krzywda: Usługi najwyższej jakości

2017-07-15 17:37:02

Spółdzielnia Socjalna "Promyk Nadziei" założona przez Gminę Krzywda i Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Wiejskiej Szansa świadczy usługi na najwyższym poziomie. Potwierdza to certyfikat "Zakup prospołeczny", przyznany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.

Wyróżnienie zostało nadane za jakość świadczonych przez spółdzielnię usług cateringowych i gastronomicznych oraz kompleksowej organizacji przyjęć okolicznościowych, spotkań integracyjnych i imprez plenerowych. - Największym powodzeniem cieszą się nasze usługi gastronomiczne. Dostarczamy posiłki m.in. mieszkańcom, pracownikom firm i instytucji, a także na konferencje, spotkania rodzinne czy imprezy okolicznościowe. Certyfikacja znakiem "Zakup Prospołeczny" to nie tylko rekomendacja, ale również odpowiedzialność, za jakość produktów i świadczonych usług oraz potwierdzenie, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom zleceniodawców - podkreśla prezes spółdzielni Beata Skwarek.

Zgodnie z zasadami przyznawania certyfikatu, korzystający z oferty firm i instytucji oznaczonych znakiem "Zakup Prospołeczny" m.in. wspierają polskie produkty i usługi oraz wpływają na tworzenie miejsc pracy, na przykład dla osób niepełnosprawnych i długotrwale bezrobotnych, które mają niewielkie szanse na rynku pracy.

© 2009-2018 ias24.eu.