Niedziela, 27 Maja 2018
Informacje

Urząd Gminy Krzywda
ul. Żelechowska 24B
21-470 Krzywda
tel 25 755-10-06
fax 25 755-10-61
www.gminakrzywda.pl
sekretariat@gminakrzywda.pl
Newsletter

Krzywda: Mobilna zbiórka nietypowych odpadów

2017-11-03 06:46:08

W ten weekend w gminie Krzywda rozpocznie się jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych, budowlanych i niebezpiecznych oraz elektrośmieci. Nietypowe śmieci będą odbierane w sobotę 4 listopada, a potem także w środę 8 listopada.

Tak jak podczas poprzednich akcji tak i teraz stare meble i inne odpady dużych rozmiarów, urządzenia kuchenne albo sprzętu RTV, stare opony, akumulatory, baterie, przeterminowane leki i chemikalia trzeba wystawić przed 7.00 przed posesję, skąd zabierze je specjalistyczna firma wykonująca tę usługę na zlecenie gminy.

W najbliższą sobotę odpadów mogą się pozbyć mieszkańcy miejscowości: Budki, Cisownik, Feliksin, Fiukówka, Gołe Łazy, Huta Dąbrowa, Kasyldów, Kożuchówka, Laski, Nowy Patok, Podosie, Radoryż Kościelny, Radoryż Smolany, Rozłąki, Stary Patok, Teodorów i Wielgolas.

W środę 8 listopada akcja odbędzie się we wsiach: Drożdżak, Huta Radoryska, Jasnosz, Krzywda, Okrzeja, Orle Gniazdo, Ruda, Szczałb, Wola Okrzejska i Zimna Woda

Odpady wielkogabarytowe, budowlane i niebezpieczne oraz elektrośmieci na bieżąco można oddawać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy Zakładzie Gospodarki Komunalnej, a leki wyrzucać do specjalnych pojemników, które znajdują się w aptekach w Hucie Dąbrowie, Krzywdzie i Okrzei.


(fot. sxc.hu)

© 2009-2018 ias24.eu.