Wtorek, 18 Czerwca 2019

Informacje

Urząd Gminy Krzywda
ul. Żelechowska 24B
21-470 Krzywda
tel 25 755-10-06
fax 25 755-10-61
www.gminakrzywda.pl
sekretariat@gminakrzywda.pl
Newsletter

Krzywda: Jubileuszowy piknik integracyjny w Anielinie

2018-07-14 13:48:23

W Środowiskowym Domu Samopomocy w Anielinie trwają przygotowania do jubileuszowego Pikniku Integracyjnego "Razem Raźniej". Organizowane po raz piaty spotkanie odbędzie się pod koniec lipca, a przyjadą na nie, nie tylko przedstawiciele placówek i ośrodków wsparcia osób niepełnosprawnych z gminy Krzywda, ale również ościennych gmin, a nawet z Białej Podlaskiej czy Międzylesia.

Wśród tegorocznych atrakcji będzie występ uczestniczki telewizyjnego programu "The Voice Kids" Alicji Dziurdziak, a także pokazy służb mundurowych, przejażdżki motocyklem oraz gry i zabawy integracyjne. W piknikowym menu znajdą się witaminowe koktajle, potrawy z grilla i słodkości. Będzie również zabawa taneczna, a biesiadowaniu będzie towarzyszyć konkurs na plakat profilaktyczny pod hasłem "Bawię się dobrze, żyję zdrowo - bo nie ulegam nałogom".

Udział w tegorocznym spotkaniu zapowiedziały delegacje Powiatowego Ośrodka Wsparcia "Przylądek" w Łukowie, Domu Dziecka w Radoryżu Smolanym, domów pomocy społecznej w Ryżkach i Woli Gułowskiej, środowiskowych domów samopomocy w Radzyniu Podlaskim, Białej Podlaskiej, Międzylesiu, Górze Puławskiej i w Kodniu, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Żelechowie oraz osoby korzystające ze świadczeń pomocy społecznej w gminie Krzywda.

Według szacunków organizatorów 25 lipca w Anielinie będzie się bawić około 300 osób.


(fot. ŚDS w Anielinie) piknik integracyjny2018-plakat i zap

smokedsystem
© 2009-2019 ias24.eu.