Poniedzialek, 19 Marca 2018
Informacje

Urząd Gminy Krzywda
ul. Żelechowska 24B
21-470 Krzywda
tel 25 755-10-06
fax 25 755-10-61
www.gminakrzywda.pl
sekretariat@gminakrzywda.pl
Newsletter

Krzywda: Czwarty piknik integracyjny w ŚDS w Anielinie

2017-08-13 11:49:01

Przedstawiciele 10 placówek, zajmujących się osobami starszymi i niepełnosprawnymi przyjechali do Anilina, gdzie miejscowy środowiskowy dom samopomocy już po raz czwarty zorganizował letni piknik integracyjny. Wśród gości byli zarówno debiutanci, jak i osoby, które świetnie znają atmosferę imprez w Anielinie i chętnie na nie wracają.

Tym razem uczestnicy pikniku wysłuchali koncertu w wykonaniu podopiecznych ŚDS w Anielinie, obejrzeli występ iluzjonisty Mateusza Zalewskiego, a także korzystali z wielu innych atrakcji. - Oprócz czarodziejskich popisów maga dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy tresury psów, wyposażenia i wozów bojowych funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, komisariatu w Adamowie i OSP w Krzywdzie. Nasi goście mogli się tez przejechać motocyklami, udostępnionymi przez Zbigniewa Gałązkę i Jerzego Gajownika i skorzystać z usług kosmetycznych Aldony Kurek z Instytutu Kosmetologii "Facelook" w Krzywdzie - relacjonuje kierownik ŚDS w Anielinie Anna Grabowska.

Czas spędzony na pikniku umilała muzyka w wykonaniu zespołu "Adeks", który zagrał także podczas zabawy tanecznej, a program spotkania dopełniły m.in.: modelowanie balonowych postaci zwierząt i kwiatów, malowanie twarzy oraz stoiska z watą cukrową, napojami i potrawami z grilla.

© 2009-2018 ias24.eu.