Niedziela, 26 Maja 2019

Informacje

Urząd Gminy Krzywda
ul. Żelechowska 24B
21-470 Krzywda
tel 25 755-10-06
fax 25 755-10-61
www.gminakrzywda.pl
sekretariat@gminakrzywda.pl
Newsletter

Krzywda: Charytatywny festyn dla dzieci

2018-05-26 10:23:59

Najmłodsi mieszkańcy gminy Krzywda będą świętować Dzień Dziecka już w środę 30 maja. Podobnie jak w poprzednich latach rodzinny festyn odbędzie się na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w ramach kampanii "Postaw na rodzinę", ale w tym roku po raz pierwszy będzie mieć także charytatywny wymiar.

Profilaktyczne pogadanki, prelekcje, konkursy i inne zajęcia odbywają się w gminie przez cały rok, a podczas środowej imprezy odbędzie się podsumowanie wszystkich inicjatyw.

Organizatorzy zachęcają uczestników imprezy, dzieci i ich rodziców, by wsparli podopiecznych Domu Dziecka w Radoryżu Smolanym. - Będziemy przyjmować artykuły szkolne, materiały plastyczne i środki higieny osobistej. To co zbierzemy podczas środowego pikniku, w Dniu Dziecka, czyli 1 czerwca przekażemy podopiecznym wspomnianej placówki - zapowiadają pomysłodawcy obchodów.

Większość dzieci z całej gminy dojedzie na festyn szkolnymi autobusami albo będą dowiezieni samochodami przez rodziców, którzy chętnie bawią się potem ze swoimi pociechami. Zabawy sportowe, tańce, wesołe miasteczko i pokazy służb mundurowych rozpoczną się o 10.00. Blok zabaw animacyjnych w tym roku poprowadzą animatorzy z agencji "Fanfara", którzy zaproszą publiczność do wspólnych zabaw w bańkach mydlanych, a także na malowanie twarzy, gry i konkursy.

smokedsystem
© 2009-2019 ias24.eu.