Poniedzialek, 23 Kwietnia 2018
Informacje

Urząd Gminy Krzywda
ul. Żelechowska 24B
21-470 Krzywda
tel 25 755-10-06
fax 25 755-10-61
www.gminakrzywda.pl
sekretariat@gminakrzywda.pl
Newsletter

Krzywda: B. Skwarek "Kryształową Osobowością Roku"

2018-02-12 17:08:46

Prezes Spółdzielni Socjalnej "Promyk Nadziei" w Krzywdzie Beata Skwarek Kryształową Osobowością Roku w plebiscycie Telewizji Magnes TV. Jej kandydatura zdobyła największą liczbę głosów spośród ponad 20 nominowanych w tej kategorii konkursu.

Beata Skwarek, która na co dzień pracuje także w Urzędzie Gminy Krzywda, została doceniona za profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność w działaniach zmierzających do poprawy warunków życia mieszkańców. W uzasadnieniu nominacji stwierdzono również, że jest świetnym organizatorem imprez, menedżerem i kreatorem polityki społecznej, potrafi zjednywać sobie ludzi i motywować ich do działania.

Gmina Krzywda miała także kilku innych przedstawicieli wśród nominowanych w plebiscycie, który odbywał się w pięciu kategoriach.

Oprócz Beaty Skwarek, nominowani za osobowość roku byli dyrektor Muzeum Henryka Sienkiewicza Maciej Cybulski za podjęcie inicjatywy i zakup rękopisu "Potopu" i kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Anielinie Anna Grabowska za integrowanie środowisk lokalnych z osobami niepełnosprawnymi. W kategorii wydarzenie roku były nominowane ubiegłoroczne dożynki w gminie Krzywda i zakup rękopisu "Potopu", a w kategorii instytucja - muzeum w Woli Okrzejskiej za promocję Ziemi Henryka Sienkiewicza i organizowanie ciekawych projektów dla dzieci i młodzieży oraz spółdzielnia "Promyk Nadziei" za angażowanie do działania osób bezrobotnych i świadczenie profesjonalnych usług.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się w miniony weekend w Parisel Palace w Klimkach koło Łukowa.


(fot. B. Skwarek)

© 2009-2018 ias24.eu.