Czwartek, 22 Maja 2025

Gościeradów: Kolędników będzie wielu

Członkowie komisji uznali, że najładniejszą szopkę wykonała Antonina Jedlińska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mniszku. Drugą nagrodę otrzymają Kacper i Bartłomiej Liskowie z
Publicznej Szkoły Podstawowej w Liśniku Dużym, a trzecia trafi do Mikołaja Likosa z PSP w Mniszku. Na liście wyróżnionych znalazły się Paulina Ambrożkiewicz oraz Natalia Kozak, Katarzyna Jabłońska i Karolina Dudek z Zespołu Placówek Oświatowych w Gościeradowie, a także Aleksandra Dąbrowska z ZS w Księżomierzy.

Za kartki bożonarodzeniowe pierwszą nagrodę odbierze Maria Magdalena Flisek z ZPO w Gościeradowie, drugą otrzyma jej szkolna koleżanka Anna Stola, a trzecia trafi do Anny Przywary z PSP w Liśniku Dużym. Na wyróżnienia zasłużyli: Natalia Stachulska z ZS w Księżomierzy, Antonina Jedlińska z PSP w Mniszku i Lena Stola z ZPO w Gościeradowie.


(fot. GOK Gościeradów)

Sobota, 06-01-2018 11:38:00
© 2025 ias24.eu