Środa, 03 Czerwca 2020

Informacje

Urząd Gminy Głusk
Dominów, ul. Rynek 1
20-385 Lublin
tel 81 75 18 760
fax 81 75 18 650
www.glusk.eurzad.eu
sekretariat@glusk.pl
Newsletter

Głusk: Czytanie sposobem na przetrwanie

2020-04-04 16:50:06

Fotel, kanapa, podłoga czy stół - każde miejsce jest dobre na czytanie. "Zrób zdjęcie z książką w roli głównej i pokaż jak wciągające może być czytanie" - zachęcają pracownicy Biblioteki - Centrum Kultury w Dominowie w gminie Głusk i proponują czytelnikom udział w konkursie "Czytanie sposobem na przetrwanie".

Każdy, mieszkaniec i sympatyk gminy Głusk, może przesłać trzy fotografie.

Propozycje można przesyłać do 30 kwietnia, a najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronie internetowej BCK oraz profilu placówki na Facebook'u. Organizatorzy planują również pokonkursową wystawę, ale jej termin będzie ustalony po ustabilizowaniu się sytuacji epidemiologicznej.

Zdjęcia należy przesyłać na adres: bck@glusk.pl, a pełny regulamin konkursu i formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie: www.centrumkulturyglusk.pl.

Miejscowa biblioteka przypomina również czytelnikom, by ignorowali upomnienia o zwrocie zaległych książek, które system wypożyczeń MAK+ wysyła automatycznie bez możliwości wstrzymania tej funkcji. Wszystkie zaległe pozycje można oddać po ponownym otwarciu biblioteki, która, tak jak inne placówki w kraju, jest zamknięta do odwołania.


(fot. BCK w Dominowie)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.