Niedziela, 12 Lipca 2020

Informacje

Urząd Gminy Głusk
Dominów, ul. Rynek 1
20-385 Lublin
tel 81 75 18 760
fax 81 75 18 650
www.glusk.eurzad.eu
sekretariat@glusk.pl
Newsletter

Głusk: Bezpłatna pomoc psychologiczna

2020-03-25 14:11:08

Mija drugi tydzień ograniczania aktywności z powodu zagrożenia koronawirusem, które będzie obowiązywać jeszcze co najmniej kilka kolejnych tygodni. Według specjalistów bardzo ważna, szczególnie teraz, będzie nasza kondycja psychiczna.

Mieszkańcy gminy Głusk w trudnych chwilach mogą korzystać z bezpłatnej pomocy psychologów zatrudnionych w miejscowych szkołach.

O takiej możliwości poinformował wójt gminy Głusk Jacek Anasiewicz, który w apelu opublikowanym na stronie internetowej gminy zaapelował o stosowanie się do zaleceń służb sanitarnych, medycznych i porządkowych. Jednocześnie podziękował przedstawicielom różnych profesji, którzy muszą pracować, by zapewnić realizację niezbędnych potrzeb. - Od wszystkich pozostałych obywateli wymaga się tylko jednego: pozostania w domach, o co gorąco apeluję, tym bardziej, że od dzisiaj te ograniczenia są bardziej rygorystyczne. Z informacji Ministerstwa Zdrowia wynika, że ilość zakażonych będzie rosła z dnia na dzień i może dojść nawet do kilku tysięcy. Nie są to optymistyczne wiadomości i różnie mogą być odbierane przez poszczególne osoby. Dlatego jeżeli ktoś ma potrzebę może porozmawiać o tej niełatwej sytuacji ze szkolnymi psychologami - napisał Jacek Anasiewicz.

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.