Poniedzialek, 23 Kwietnia 2018
Informacje

Urząd Gminy Trzydnik Duży
23-230 Trzydnik Duży
tel 15 873-18-79
fax 15 873-18-21
www.trzydnik.lubelskie.pl
ugtrzydnik@ops.pl
Newsletter

Trzydnik Duży: Sportowy weekend

2017-03-14 08:31:31

Kibice z Trzydnika Dużego i okolic na brak emocji w miniony weekend nie mogli narzekać. W sobotę 11 marca hala miejscowego gimnazjum była areną zmagań uczestników siatkarskiego Turnieju Oldbojów, a dzień później w tym samym miejscu odbyła się druga runda spotkań w ramach Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki.

W turnieju oldbojów zagrały cztery ekipy, złożone z zawodników w wieku co najmniej 40 lat. Gospodarze z drużyny "Tatusiowie" Trzydnik Duży okazali się bardzo gościnni ustępując miejsca pozostałym uczestników. Wygrał zespół "Yellowstone" Kraśnik (zdj. 2), druga na podium była drużyna "Oldboys" Janów Lubelski (zdj. 4), a trzecie miejsce zajął "Neptun" Ożarów (zdj. 5).

Ekipa z Kraśnika wygrała wszystkie swoje mecze, ale już rywalizacja o drugie miejsce była bardzo wyrównana. Ostatecznie, z lepszym bilansem wygranych setów, zajęła je drużyna z Janowa Lubelskiego.

Gospodarze z Trzydnika Dużego (zdj. 3)wystąpili w składzie: Witold Robak, Sławomir Gąsior, Zbigniew Stefaniak, Franciszek Płecha, Sławomir Majchrewicz, Piotr Stefaniak, Piotr Wilk i Robert Nowosad.

W cyklu trzech turniejów PLAS, który rozpoczął się przed tygodniem, gra sześć zespołów, w tym dwa z Klubu Sportowego GOK Trzydnik Duży.

W niedzielnej serii spotkań KS GOK Trzydnik Duży I pokonał po 3:0 "Górkę" Kraśnik i "Trójkę" Kraśnik, a drugi zespół GOK Trzydnik Duży uległ 0:3 GUKS Modliborzyce i 2:3 "Wilkom" SPS "Perle" Rudnik.

W klasyfikacji generalnej po dwóch turniejach liderem jest GUKS Modliborzyce, drugie miejsce zajmuje KS GOK Trzydnik Duży I, a na trzeciej pozycji plasują się "Wilki" SPS "Perła" Rudnik i "Trójka" Kraśnik, które zgromadziły taką samą liczbę punktów.

Zwycięzcę tegorocznej PLAS poznamy po ostatnim turnieju cyklu, który odbędzie się 26 marca.


(fot. organizatorzy)

© 2009-2018 ias24.eu.